۲۲:۴۶ - بهمن ۱۹, ۱۴۰۱
  • googleplus
  • telegram
  • instagram
  • aparat

شهر رشت در آستانه بهره مندی از تراموا

رییس شورای شهر رشت گفت: برخورداری از امکانات مناسب حمل و نقل شهری از جمله تراموا حق مسلم مردم رشت است.

اسماعیل حاجی پور امروز در جلسه علنی  شورای شهر رشت با تبریک روز شورا به همه شورا نشینان کشور گفت: امیدوارم جایگاههای واقعی شوراها پیدا شود و پرواضح است هدف مهم ما خدمات رسانی به مردم است.

وی افزود: هدف مهم شورا خدمات رسانی به نظام و مردم است و امیدواریم توفیق خدمت روزافزون داشته باشیم.

حاجی پور ادامه داد: امروز روز جهانی کار و کارگر است و باید به کارگران زحمتکش شهرستان رشت تبریک گفت و امیدواریم شاهد شکوفایی کارخانجات رشت و بهبود معیشت کارگران این شهر در آینده نزدیک باشیم.

وی تصریح کرد: وقت آن رسیده است که تلاش کنیم شهر رشت نیز همانند شهرهای بزرگ کشور از امکانات مناسب به خصوص در حوزه حمل و نقل عمومی و تراموا برخوردار شود و خوشبختانه برخورداری رشت از تراموا در کشور تصویب شد.

رییس شورای شهر رشت گفت: مردم رشت همواره در بحران های متخلف کشور برای کمک رسانی پیشقدم بودند و امروز که به دلیل کرونا به سختی افتاده اند، انتظار داریم از سوی دولت حمایت شویم.

ناصر حاج محمدی شهردار رشت نیز در این جلسه گفت: روز شوراها در کشور ۲۲ ساله شد و امیدواریم هر روز این نهاد به بلوغ اجتماعی والاتری برسد.

وی افزود: یکی از مشکلات پیش روی تراموای رشت حل شد و در شورای عالی ترافیک به تصویب رسید که محدویت تراموا برای جمعیت زیر یک میلیون نفر در شهرها برداشته شد و به این ترتیب علاوه بر رشت، ۹ شهر دیگر در کشور از تراموا برخوردار خواهند شد.

شهردار رشت ادامه داد: برای درخواست تجهیزات جدید از جمله افزایش اتوبوس ها پیگیری های لازم در حال انجام است و تحقق این امر منجر به ارتقای رفاه مردم شهر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: رشت از برف و کرونا آسیب زیادی دیده است و لازم است تا ورود اتوبوس های جدید، کمی از مشکلات مردم را کاهش دهد.

شهردار رشت تصریح کرد: عملیات اجرایی پارکو متر در رشت به زودی شروع می شود و این دومین سرمایه گذاری شهرداری رشت در سال جاری است.

وی افزود: سرمایه گذار پارکومتر مشخص شده است و مد نظرما این است که هرچه سریعتر رشت از آن بهره مند شود.

حاج محمدی با تاکید براینکه همتی مضاعف باید برای جذب بودجه های پروژه های ملی در رشت باید ایجاد شود، گفت: ده پروژه ملی در سطح رشت در حال اجرا است و افتتاح آنها چهره شهر را تغییر خواهد داد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *