۱۸:۵۴ - آذر ۱۱, ۱۴۰۱
  • googleplus
  • telegram
  • instagram
  • aparat

شتاب‌بخشی به عملیات اجرایی باقیمانده آزادراه رشت-قزوین

کیمیای شمال – استاندار گیلان در بازدید از روند عملیات اجرایی باقیمانده آزادراه رشت-قزوین، بر ضرورت شتاب‌بخشی به عملیات اجرایی این پروژه برای تحقق وعده دولت جهادی سیزدهم در تکمیل آن تأکید کرد. 

به گزارش پایگاه خبری کیمیای شمال ؛ دکتر اسدالله عباسی استاندار پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) با همراهی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از روند تکمیل آزادراه رشت-قزوین در قطعه منجیل بازدید کرد و از نزدیک در جریان اقدامات و پیشرفت پروژه قرار گرفت.
استاندار گیلان در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با بیان اینکه به نقش مهم تکمیل آزادراه رشت-قزوین در توسعه گیلان اشاره و آن را از آرزوهای مردم دانست و اظهار کرد: تکمیل این آزادراه منجر به سهولت در رفت و آمد و افزایش مسافران ورودی به گیلان می‌شود.
دکتر عباسی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته و اهتمام جدی دولت مردمی سیزدهم برای تکمیل آزادراه رشت-قزوین، گفت: مراحل تکمیل این آزادراه در دو قطعه الف و ب در حال انجام است.
وی با بیان اینکه دولت به تعهدات خود در خصوص تخصیص اعتبار مربوط به سال ۱۴۰۰ عمل کرده است، افزود: بر اساس مصوبات سفر، اعتبارات خوبی در این خصوص پیش بینی شده است.
نماینده عالی دولت در گیلان پرداخت معوقات کارگران را اولویت اصلی برای دستیابی به پیشرفت مناسب و شتاب بخشی به پروژه عنوان و بیان کرد: با تأمین اعتبارات مورد نیاز و تقویت اقدامات مجریان، تسریع عملیات این پروژه و جبران عقب ماندگی ها برای تکمیل و تحویل به مردم، مورد انتظار است.
دکتر عباسی از نیاز اعتبار ۵۴۵ میلیارد تومانی برای تکمیل این پروژه خبر داد و افزود: قطعه الف آزادراه به ۱۶۳ میلیارد تومان و قطعه ب به ۳۸۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته است.
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصادفی