۱۸:۴۶ - آذر ۱۱, ۱۴۰۱
  • googleplus
  • telegram
  • instagram
  • aparat

رئیس بسیج رسانه گیلان :
اصحاب رسانه پرچمدار جهاد تبیین باشند

کیمیای شمال – رئیس بسیج رسانه گیلان، با اشاره به ضعف های رسانه ای در بخش جهاد تبیین، بیان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه در خصوص جهاد تبیین باید پرچمداری کنند.

سرهنگ مهدی پارسا با حضور در دفتر خبرگزاری ایسنا در گیلان، با قدردانی از تلاش های مجاهدانه اصحاب رسانه در جهاد تبیین اظهار کرد: رسانه ها و خبرنگاران نقش محوری و موثر در جهت دهی افکار عمومی دارند.

وی با تاکید بر ارتقای سواد رسانه ای در جامعه و به ویژه در بین خبرنگاران و اصحاب رسانه، افزود: فقر سواد رسانه ای یکی از خلاء های موجود در جامعه است که باید پوشش داده شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به حوادث اخیر در کشور و استان، بیان کرد: دشمن در جنگ شناختی با تمام قوا در بعدهای مختلف علیه نظام اسلامی ورود کرده است.

پارسا با اشاره به بمباران رسانه ای دشمن علیه انقلاب اسلامی، اضافه کرد: دشمن از کوچک ترین نقاط ضعف بیشترین استفاده را علیه نظام می کند و لذا نباید هیچ بهانه ای دست دشمن داد.

وی با اشاره به ناکامی های دشمن در کینه ورزی ها و فتنه انگیزی های چهل و اندی سال انقلاب اسلامی، افزود: جنگ سخت، تحریم ها، ترورها و مجادله های اقتصادی و معیشتی دشمن علیه نظام کارساز نبود و این فتنه های اخیر هم بی نتیجه خواهد ماند.

رئیس بسیج رسانه گیلان با اشاره به دستاوردهای ایران اسلامی در عرصه های مختلف، بیان کرد: پرداختن به دستاوردهای نظام اسلامی در بخش های مختلف باید در اولویت رسانه های داخلی قرار گیرد.

پارسا با بیان اینکه بازتاب موفقیت های جمهوری اسلامی در جامعه موجب امیدآفرینی می شود، گفت: نسل جوان و نوجوان ما از بسیاری از موفقیت ها و دستاوردهای نظام مطلع نیستند و همین بی خبری موجی از بی اعتمادی را به راه می اندازد.

وی ادامه داد: انتقال روایت های صحیح و سریع به نسل جوان، دروغ پردازی های رسانه ای دشمن را بی اثر و کمرنگ می کند.

رئیس بسیج رسانه گیلان با اشاره به ضعف های رسانه ای در بخش جهاد تبیین، بیان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه در خصوص جهاد تبیین باید پرچمداری کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصادفی