۲۰:۳۹ - آذر ۱۱, ۱۴۰۱
 • googleplus
 • telegram
 • instagram
 • aparat
 • صفحه خانگی
 • >
 • گیلان
 • >
 • مدیرکل تامین اجتماعی گیلان خبر داد :
  حدود ۲۰۰۰ دانشجوی گیلانی در زمره بیمه شدگان تحت پوشش تامین اجتماعی استان

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان خبر داد :
حدود ۲۰۰۰ دانشجوی گیلانی در زمره بیمه شدگان تحت پوشش تامین اجتماعی استان

کیمیای شمال – مدیرکل تامین اجتماعی گیلان خبر داد : در سالجاری به طور متوسط ماهانه ۴۰ نفر به جرگه بیمه دانشجویان تحت پوشش تامین اجتماعی گیلان پیوسته اند. 
 

به گزارش پایگاه خبری کیمیای شمال؛ علی حسین نژاد در این خصوص اظهار داشت : در شش ماهه نخست سالجاری تعداد ۲۴۰ نفر از دانشجویان گیلانی با انعقاد قراردادهای بیمه ای در زیرگروه مشاغل آزاد به جرگه بیمه شدگان تامین اجتماعی استان پیوسته اند . 

وی با اشاره به اینکه توسعه و اشاعه فرهنگ بیمه ای در اقشار مختلف از اهداف طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی همسو با ماموریت این سازمان بر اساس ماده یک قانون تامین اجتماعی میباشد افزود : دانشجویان به عنوان آینده سازان و نیروهای مولد و کارآفرین فردای جامعه یکی از گروههایی هستند که امکان بیمه پردازی در دوران تحصیلات دانشگاهی برایشان فراهم گردیده است . 

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه سالهای متمادی تحصیلات در مقاطع مختلف سبب میگردد که سن ورود به بازار کار بالاتر رفته و این امر باعث میشود تا بسیاری افراد تا پایان دهه سوم زندگی خود هیچگونه سابقه بیمه ای نداشته و در نتیجه در آینده بازنشستگی آنها با تاخیر و در سالهای سالمندی صورت بگیرد اذعان داشت : بیمه دانشجویان فرصتی است که این قشر از بدو ورود به دانشگاه با پرداخت حق بیمه به جمع آوری سوابق بیمه ای پرداخته و علاوه بر علم آموزی ، اندوخته بیمه ای نیز داشته باشند . 

علی حسین نژاد امکان انتخاب نرخهای مختلف با دامنه تعهداتی متنوع ، انتخاب سطح دستمزد مورد نظر بر اساس دامنه تعیین شده و عدم نیاز به مراجعه و انعقاد قرارداد به شکل الکترونیکی و از طریق ایجاد حساب کاربری در سامانه خدمات غیرحضوری سازمان به نشانی es.tamin.ir و مراجعه به بخش بیمه شدگان خاص / طرح فراگیر خانواده ایرانی را از ویژگی ها و مزایای دیگر این پوشش بیمه ای دانست . 

وی خاطر نشان ساخت امکان استفاده از مستمری پدر و مادر و پوشش درمان به واسطه آنها در زمان بیمه دانشجویان برای متقاضیان فراهم خواهد بود . 

شایان ذکر است در حال حاضر قریب به ۲۰۰۰ نفر از دانشجویان گیلانی تحت پوشش تامین اجتماعی استان قرار دارند .  

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصادفی