۱۴:۱۳ - فروردین ۹, ۱۴۰۲
  • googleplus
  • telegram
  • instagram
  • aparat

مدیرکل راهداری گیلان خبر داد:
بارش شدید برف در ۴ محور گیلان

کیمیای شمال – مدیرکل راهداری گیلان، با بیان اینکه شاهد بارش شدید برف در محورهای اسالم – خلخال، پونل – خلخال، سیاهکل – دیلمان و رودبار – حشمت آباد هستیم، گفت: ارتفاع برف در اسالم خلخال به ۲۰ سانت رسیده است.

غلامعلی نیک فهم در گفت وگو با ایسنا، به آخرین وضعیت ترافیکی در راه های مواصلاتی استان گیلان به دنبال بارش برف و باران اشاره کرد و گفت: هم اکنون شاهد بارش شدید برف در محورهای اسالم – خلخال، پونل – خلخال، سیاهکل – دیلمان و رودبار – حشمت آباد هستیم.

وی ارتفاع برف در محور اسالم – خلخال را ۲۰ سانت و در محور پونل – خلخال را ۱۵ سانت دانست و افزود: برف دو محور سیاهکل – دیلمان و رودبار – حشمت آباد را سفیدپوش کرده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به بارش خفیف برف در محورهای فومن – ماسوله و ماسال – گیلوان، تصریح کرد: بارش برف محورهای زیاز – شوک، رودسر – لات محله، بلوردکان – خصیب دشت و شفت – امامزاده ابراهیم – امامزاده اسحاق را نیز سفیدپوش کرده است.

نیک فهم با اشاره به بارش شدید برف در گردنه الماس و سفیدپوش شدن گردنه حیران، اضافه کرد: در سایر محورهای مواصلاتی گیلان باران می بارد.

وی از انسداد فصلی محور پونل – خلخال به دلیل احتمال ریزش بهمن خبر داد و خاطرنشان کرد: کلیه راه ها باز و ترافیک در سایر محورهای مواصلاتی استان در جریان است لذا رانندگان برای تردد در جاده های کوهستانی و برفگیر حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *