۰۶:۳۱ - خرداد ۱۶, ۱۴۰۲
  • googleplus
  • telegram
  • instagram
  • aparat

کسب مقام اول در مسابقات سراسری شنای وزارت نیرو

کیمیای شمال – در بیستمین دوره مسابقات کشوری شنای برادران وزارت نیرو، تیم شنای صنعت آب و برق استان گیلان به مقام قهرمانی رسید.

در بیستمین دوره مسابقات سراسری شنای برادران وزارت نیرو که با حضور ۱۶ تیم از هیات های ورزش استان های کشور در دو بخش انفرادی و تیمی و به میزبانی شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران در مجموعه ورزشی سد و نیروگاه گتوند(اهواز – شوشتر ) برگزار شده بود، تیم شنای صنعت آب و برق استان گیلان موفق به کسب مقام نخست شد.
تیم شنای صنعت آب و برق استان گیلان با کسب ۹ مدال رنگارنگ، ۵ مدال طلا، ۱ نقره، ۳ مدال برنز، و ۲ مقام چهارم و یک مقام پنجم با ۱۹۲ امتیاز در مسابقات انفرادی مقام اول و در مسابقه ۴*۲۵ مختلط تیمی به مقام اول دست یافت.
در این دوره از مسابقات آقایان؛ سید مهدی طاهایی، سید سلمان نظامی و ابوالقاسم عبداله نژاد از شرکت برق منطقه ای گیلان، ابراهیم عزیزی و سید اسماعیل حسین زاده از شرکت آب منطقه ای گیلان، محمدرضا عبید رحمانی، جعفر یونسی(مربی) و علیرضا تحویلداری(سرپرست) از شرکت توزیع نیروی برق گیلان حضور داشتند.
شایان ذکر است که تیم شنای برادران صنعت آب و برق استان گیلان در مسابقات سراسری وزارت نیرو، از سال ۱۳۹۲ تاکنون موفق به کسب ۵ مقام قهرمانی، ۲ مقام نائب قهرمانی و یک مقام سوم شده اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *