09:30 - July 15, 2024
 • googleplus
 • telegram
 • instagram
 • aparat
 • صفحه خانگی
 • >
 • گیلان
 • >
 • طی حکمی از سوی معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست؛
  سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان منصوب شد

طی حکمی از سوی معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست؛
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان منصوب شد

رشت/کیمیای شمال – طی حکمی از سوی معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست رضا زمانی به‌عنوان سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان منصوب شد.

به گزارش کیمیای شمال به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان ، دکتر علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در حکمی رضا زمانی را به سمت سرپرست جدید اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان منصوب کرد.
مهران برادران نصیری مشاور محترم رئیس و سرپرست دفتر ریاست و اموراستان های سازمان حفاظت محیط زیست کشور، با حضور در اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان حکم انتصاب رضا زمانی را تقدیم وی نمود و بیان کرد: تغییر رویکرد و تحول در مدیریت گریز ناپذیر است و این امر به پویایی و فعال تر شدن مجموعه‌ها کمک می‌کند. تغییر و تحول ذاتاً سازنده و خلاق است و سبب رشد و تکامل در نهادها و سازمان‌ها می‌شود.
مشاور محترم رئیس و سرپرست دفتر ریاست و اموراستان های سازمان بیان کرد : سازمان حفاظت محیط زیست  در حوزه حفظ و صیانت از انفال الهی ، شهدا و جانبازان زیادی را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده است که امیدواریم  با رویکرد جدید در سازمان بتوانیم در حوزه تجهیز پاسگاهها ، وسایل نقلیه ، سوخت ، بودجه  و مسایل مالی و حقوق ،عدالت را برقرار نماییم .
برادران نصیری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت : در دولت مردمی و انقلابی ، اراده براین است که مشکلات همکاران خصوصا محیط بانان را که در مواجه رودررو با متعرضین به محیط زیست هستند ، کاهش دهیم .وی اذعان داشت در مسیر تعالی و پیشرفت و امیدآفرینی در مردم می بایست از نظرات همه دلسوزان ، صاحب نظران ، متخصصان و سازمان های مردم نهاد در قالب کمیته های فنی استفاده شود و راهکارهای لازم نیز ارایه گردد .

مشاور محترم رئیس و سرپرست دفتر ریاست و اموراستان های سازمان بیان کرد: با کمک دولت مردمی و انقلابی  ، مجلس و سازمان برنامه بودجه ، بتدریج بخش های زیادی از موانع برطرف خواهد شد و در این مسیر می بایست همگی در مقابل شرایط سخت و دشوار اقتصادی محکم و استوار باشید .
در پایان مهران برادران نصیری ضمن قدردانی از زحمات دکتر ساسان کفایی مدیر کل سابق اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان ، حکم علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست را قرائت و تقدیم رضا زمانی نمود.
در حکم علی سلاجقه خطاب به سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان اینچنین آمده است:
با توجه به مراتب شایستگی، تجارب ارزنده مدیریتی و سوابق اجرایی به موجب این حکم جنابعالی به سمت “سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان گیلان” منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به “عدالت محوری” “روحیه انقلابی” “مردم داری” “پاکدستی و فساد ستیزی” “قانون مداری” “مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی” و تعامل با سایر همکاران در تحقق اهداف سازمان مجدانه بکوشید.
توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
رضا زمانی دانشجوی دکترای تنوع زیستی و مدرس دانشگاه است و  پیش از این به عنوان رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان های شفت ، فومن و آستانه اشرفیه  مشغول فعالیت بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *