07:54 - July 15, 2024
 • googleplus
 • telegram
 • instagram
 • aparat
 • صفحه خانگی
 • >
 • گیلان
 • >
 • با توجه به‌ هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش محسوس دما و موج جدید بارشها؛
  نشست کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان برگزارشد

با توجه به‌ هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش محسوس دما و موج جدید بارشها؛
نشست کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان برگزارشد

کیمیای شمال – نشست کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل با حضور  محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان در سالن جلسات‌ اینشرکت برگزار شد .

در این جلسه محمد تقی مهدیزاده اظهار داشت: با توجه به‌ جغرافیای استان و شرایط خاص اقلیمی نواحی ساحلی دریای خزر و با عنایت به تجربیات سالیان گذشته،درفصل زمستان شاهد وقوع موج های بارشی و سرد هستیم که ممکن است موجبات ناپایداری شبکه های توزیع برق را فراهم آورد.

وی افزود :باتوجه به هشدار سازمان هواشناسی درخصوص موج جدید بارش ها و کاهش محسوس دما تمامی امورها و ادارات تابعه باید آمادگی لازم برای پیشگیری از خسارات احتمالی را داشته باشند از این رو تمامی خودروهای عملیاتی باید با معاینات فنی لازم و سوخت گیری آماده اقدام باشند همچنین مرخصی های همکاران در واحدهای اجرایی ستاد و امورهای تابعه در زمان وقوع بحران لغو و اطلاع رسانی لازم به پیمانکاران طرف قرارداد نیز می بایست صورت پذیرد.

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان خاطرنشان کرد : هنگام وقوع بحران پاسخگویی بسیار مهم است و همکاران آمادگی لازم برای پاسخگویی و دریافت آدرس های محل وقوع مشکل را به بهترین شکل داشته باشند .

مهدیزاده اظهار داشت : امروزه زندگی تمام مردم وابستگی شدیدی به انرژی برق و نعمت روشنایی دارد از این رو همگی باید تلاش کنیم تا در سریع ترین زمان خسارات احتمالی را برطرف کرده وخدمتگزار خوبی برای مردم شریف استان باشیم .

وی تاکید کرد: اجرای طرح ها و پروژه های مهم از جمله احداث کابل خودنگهدار و تاب آوری برای بهسازی و مقاوم سازی شبکه ها باید با جدیت و سرعت ادامه پیدا کند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان افزود: ضروری است مناطقی که دارای کاستی هایی می باشند ، پس از بررسی و شناسایی با توجه به امکانات موجود نسبت به رفع آنها اقدام شود.

وی در پایان تاکید کرد: راحت ترین راه برای ارسال آدرس های های خاموشی از سوی مردم دانلود و نصب اپلیکیشن برق من می باشد از طریق سایت شرکت به آدرس www.gilanpdc.ir  قابل دسترس است.

همچنین در این جلسه علی اکبرجوهری معاون بهره برداری و دیسپاچینگ بهمراه شهرام فلاح فعال رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل توزیع برق گیلان به ارائه موضوعات مرتبط در خصوص آمادگی در مقابل بحران و آسیب شناسی ادوار گذشته در سطح شرکت پرداختند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *