00:54 - December 1, 2023
  • googleplus
  • telegram
  • instagram
  • aparat

کشف 40 فقره پرونده سرقت‌های باندی در گیلان


کیمیای شمال – رئيس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری 97 سارق و 56 مالخر در 6 ماهه گذشته در گيلان خبر داد و گفت: در اين راستا 40 فقره پرونده سرقت‌های باندی كشف شد.
به گزارش پایگاه خبری کیمیای شمال؛ سرهنگ “عليرضا حدادی” پيشگيری و مقابله با سرقت را نيازمند عزم جدی و جمعی همه سازمان‌ها و نهادها و مسئوليت‌پذيري مردم با مراقبت از اموال و حذف زمينه‌های وقوع جرم عنوان كرد و اظهار داشت: با برنامه‌ريزی دقيق، احساس مسئوليت و همچنين تجزيه و تحليل جرايم مي‌توان ضريب امنيتی را بالا برد و فضا را براى مجرمان به خصوص سارقان ناامن کرد.
رئيس پلیس آگاهی استان گيلان با بيان اينكه با انجام اقدامات فنی و پليسي و در عمليات‌های جداگانه در مدت 6 ماهه گذشت، 97 سارق و 56 مالخر در سطح استان گيلان دستگير شدند، افزود: بر اساس تحقيقات انجام شده 40 فقره پرونده سرقت‌های باندی کشف شد.
اين مقام انتظامی بيان داشت: سارقان با تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني در اختيار مرجع قضائی قرار گرفتند.
سرهنگ حدادي در پايان عدم رعايت نکات حفاظتي را مهمترين عامل سوء استفاده سارقان عنوان کرد و اذعان داشت: یکی از اصلی‌ترین و مهمترین اولويت‌های پليس، برخورد با جرایم به خصوص سرقت و پیشگیری از وقوع آن است که این مهم با تلاش شبانه‌روزی کارکنان انتظامی به جد دنبال می‌شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *