08:33 - July 15, 2024
  • googleplus
  • telegram
  • instagram
  • aparat
  • صفحه خانگی
  • >
  • ورزشی
  • >
  • افتتاحیه بیست و یکمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی در استان گیلان برگزار شد

افتتاحیه بیست و یکمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی در استان گیلان برگزار شد

کیمیای شمال – مراسم افتتاحیه بیست و یکمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی با حضور بیش از 400 همکار در 4 رشته ورزشی فوتبال روی میزی آقایان ، شنای آقایان، شنای بانوان و آمادگی جسمانی بانوان به میزبانی مدیریت درمان استان گیلان در شهرستان بندرانزلی برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان ؛ در این مراسم که با حضور امیراحمدی مدیرخدمات رفاهی سازمان، بابایی رئیس اداره تربیب بدنی و سلامت سازمان، مرتضوی مدیرکل تامین اجتماعی استان، سرهنگ جانباز فرمانده سپاه بندرانزلی  وحدود چهارصد همکار ورزشکار در دهکده ساحلی بندر انزلی برگزار شد،دکتر حسین ابراهیمی مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان ضمن تبریک عیدغدیرخم گفت: از اینکه استان گیلان میزبان همکاران بزرگ سازمان تامین اجتماعی از سراسر کشور است خوشحالیم و تلاش میکنیم تا همکاران در مدت اقامت در استان خاطره خوش داشته باشند.

دکتر ابراهیمی گفت: هدف از برگزاری این مسابقات اشاعه فرهنگ تندرستی و سلامت در بین کارکنان سازمان است تا با افزایش روحیه و شادابی ، بتوانیم خادم خوبی برای بیمه شدگان و همکاران باشیم.

وی با اشاره به اینکه در چند روز آینده انتخابات ریاست جمهوری را در پیش داریم افزود : امیدواریم با حضور حداکثری در پای صندوق های رای بتوانیم یک انتخاب خوب و اصلح داشته باشیم و رئیس جمهور جدید ادامه دهنده راه رئیس جمهور شهید آیت اله رئیسی باشد و شاهد پیشرفت کشور به معنای واقعی باشیم.
در ادامه مراسم امیر احمدی مدیر خدمات رفاهی سازمان تامین اجتماعی با تبریک عید امامت و ولایت(غدیرخم)  گفت : امروز که ما دور هم جمع شدیم مدیون خون شهیدان انقلاب اسلامی، شهدای دفاع مقدس، شهدای امنیت، شهدای سلامت و شهدای خدمت هستیم.

وی افزود: شهدای ایران اسلامی و شهدای خدمت علی الخصوص شهید جمهور آیت اله رئیسی با نثار خون باعث شدن ما در آرامش زندگی کنیم.

امیراحمدی گفت: در حوزه رفاه سازمان تلاش میکنیم تا با برگزاری این گونه مسابقات ورزشی، رفاهی، اقامتی بتوانیم نشاط و شادابی بین همکاران سازمان ایجاد کنیم.
مدیر خدمات رفاهی سازمان تامین اجتماعی افزود: در حوزه های ورزشی ، سلامت، اوقات فراغت ، ارگونومی و…. برنامه های خوبی برای همکاران در نظر گرفته شده که متعاقبا به استان ها ابلاغ می شود.
در ادامه این مراسم بابایی رییس اداره تربیت بدنی و سلامت سازمان تامین اجتماعی گزارشی از چگونگی برگزاری المپیاد ورزشی امسال سازمان بیان نمود.

گفتنی است  این دوره المپیاد به مدت ۸ روز از 4 لغایت11 تیرماه و در رشته ورزشی فوتبال روی میزی آقایان ، شنای آقایان، شنای بانوان و آمادگی جسمانی بانوان با حضور بیش از ۴۰۰ نفر در حال برگزاری می باشد.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *