08:33 - July 15, 2024
 • googleplus
 • telegram
 • instagram
 • aparat
 • صفحه خانگی
 • >
 • سیاسی
 • >
 • همزمان با فرا رسیدن انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری؛
  انجمن اسلامی راهیان گام دوم انقلاب اسلامی گیلان بیانیه ای صادر کرد

همزمان با فرا رسیدن انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری؛
انجمن اسلامی راهیان گام دوم انقلاب اسلامی گیلان بیانیه ای صادر کرد

کیمیای شمال – همزمان با فرا رسیدن انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری؛ انجمن اسلامی راهیان گام دوم انقلاب اسلامی گیلان بیانیه ای صادر کرد. 

به گزارش کیمیای شمال؛ متن بیانیه بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

انتخابات مظهر حماسه سیاسی، اقتدار نظام اسلامی، مردم سالاری اسلامی، اراده ملی و آبروی نظام است. حضور گسترده مردم و شور انتخاباتی علاوه بر تامین امنیت کشور، تهدیدهای دشمنان را بی اثر و آنان را ناامید خواهد کرد.
امام خامنه ای(مدظله العالی)

بار دیگر ملت بزرگ ایران در معرض یک آزمون تاریخی قرار گرفته و یقین داریم که با مشارکت گسترده، پر شور و آگاهانه در روز جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ به پای صندوق های رای خواهد رفت و با انتخاب رئیس جمهور خود، فراز دیگری از جلوه های وحدت، انسجام ملی و همگرایی را به رخ جهانیان خواهد کشید.

انجمن اسلامی راهیان گام دوم انقلاب اسلامی استان گیلان پا به پای ملت شریف ایران ضمن شرکت در این آزمون سرنوشت ساز از تمام اقشار اجتماعی، گروه ها و جریان های سیاسی و همه کسانی که دلشان برای رشد، بالندگی، پیشرفت، کرامت و سرافرازی ایران عزیز می تپد می خواهد که با قرار گرفتن در کنار مردم و شرکت در انتخابات در خلق این حماسه مشارکت داشته باشند.

ما ضمن ارج نهادن به تمام نامزدهای ریاست جمهوری، با بررسی توانایی های نامزدهایی که پیوند وثیق تر و عمیق تری با آرمان های انقلاب اسلامی دارند و در عرصه های مختلف مسئولیت های گذشته مخصوصا در حوزۀ عمومی، امتحان خود را پس داده اند؛ آقایان دکتر سعید جلیلی و دکتر محمدباقر قالیباف را در شرایط کنونی واجد بیشترین امتیازات برای بدست گیری این مسئولیت مهم می دانیم.

ما مانند بسیاری از گروه ها و جریان های معتقد و ملتزم به آرمانهای انقلاب اسلامی، برای حفظ انسجام و تمرکز آرا و پرهیز از تشتت و پراکندگی نیروهای انقلابی و نا امید کردن منافقین و دشمنان داخلی و خارجی که تمام تلاش خود را بر اختلاف نیروهای انقلاب و دلسرد کردن مردم متمرکز کرده اند، این دو بزرگوار را برای رضای خدا به همگرایی دعوت می کنیم و از تمامی علاقه مندان به این دو داوطلب محترم تقاضا داریم به جای تخریب و بداخلاقی و ترویج تهمت و افترا به یکدیگر، انرژی خود را بر هر چه با شکوه تر برگزار کردن این انتخابات و حضور حداکثری مردم در روز رای گیری متمرکز سازند.

وَ مَا تَوْفِيقِي إِلَّا بِاللَّهِ عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَإِلَيْهِ أُنِيبُ

«انجمن اسلامی راهیان گام دوم انقلاب اسلامی گیلان»

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *