09:44 - July 15, 2024
  • googleplus
  • telegram
  • instagram
  • aparat
  • صفحه خانگی
  • >
  • ورزشی
  • >
  • اختتامیه بیست و یکمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی در رشته های شنا و آمادگی جسمانی بانوان برگزار شد

اختتامیه بیست و یکمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی در رشته های شنا و آمادگی جسمانی بانوان برگزار شد

کیمیای شمال – مراسم اختتامیه بیست و یکمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی در رشته های شنا و آمادگی جسمانی بانوان با معرفی نفرات و استانهای برتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان ؛ در این دوره مسابقات در رشته شنای بانوان که با حضور 67 همکار شناگر در قالب 20تیم از سراسر کشور در شهرستان بندرانزلی برگزار گردید. نتایج ذیل بدست آمد:
در رشته 50 متر رده سنی 1(زیر30سال) مهسا آذرپیوند از تهران الف مقام اول، سارا نظارت از درمان تهران مقام دوم و مهدیه احمدی از خراسان رضوی موفق به کسب مقام سوم شدند.
در رشته 50متر  رده سنی 2 (36-31سال )عسل خسرو نژاد از استان قزوین مقام اول، مهشاد خواستار از چهارمحال بختیاری مقام دوم و نیکو قاسمی از هرمزگان مقام سوم را کسب نمودند.
در رشته 50متر  رده سنی 3 ( 42-37)دکتر محدثه بامدادصوفی از استان گیلان مقام اول، محبوبه جمالی از استان خراسان رضوی مقام دوم و فاطمه قاسمی پور از اصفهان مقام سوم را کسب نمودند.
در رشته 50متر  رده سنی 4 (42 سال به بالا )طاهره مومن کیا از قزوین مقام اول، مریم مهدی از تیم تهران الف مقام دوم و اریسا حضرتی از آذربایجان شرقی مقام سوم را کسب نمودند.
و در مجموعه تیمی، تیم تهران الف مقام اول، استان قزوین مقام دوم و خراسان رضوی مقام سوم را بدست آوردند.
همچنین براساس این گزارش در رشته آمادگی جسمانی بانوان که 144 نفر در قالب 31 تیم شرکت کردند نتایج به این صورت می باشد.
در رده سنی 1 –سعیده ایراندوست از قزوین مقام اول، زهرا رئیسی از خوزستان مقام دوم و مریم ضیائی از تیم درمان گیلان مقام سوم را کسب نمودند.

در رده سنی 2- ام لیلا رحمانی از قزوین مقام اول، نجمه لشکری از استان هرمزگان مقام دوم و ثمینه مظفری از استان گلستان به مقام سوم این دوره مسابقات نائل آمدند.
در رده سنی 3-نرگس کاید از خوزستان مقام اول، ناهید رهاوی از یزد مقام دوم و سحر دشتیانی از استان فارس مقام سوم را کسب نمودند.
در رده سنی 4-زهراعباسعلی از قزوین مقام اول، طاهره پورکریمی از تیم درمان گیلان مقام دوم و جواهر عربی از خراسان رضوی به مقام سوم دست یافتند.
در مجموعه تیمی، استان قزوین مقام اول، تیم درمان گیلان مقام دوم و خراسان رضوی به مقام سوم این دوره از مسابقات دست یافتند.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *