10:01 - July 15, 2024
 • googleplus
 • telegram
 • instagram
 • aparat
 • صفحه خانگی
 • >
 • گیلان
 • >
 • رییس کل دادگستری استان گیلان در بازدید سرزده از دادگستری شهرستان آستانه اشرفیه:
  هيچ عذری برای كوتاهی و انجام ندادن وظايف در حوزه دفن پسماند و دفع غیر اصولی فاضلاب شهری در این شهرستان پذيرفته نيست

رییس کل دادگستری استان گیلان در بازدید سرزده از دادگستری شهرستان آستانه اشرفیه:
هيچ عذری برای كوتاهی و انجام ندادن وظايف در حوزه دفن پسماند و دفع غیر اصولی فاضلاب شهری در این شهرستان پذيرفته نيست

کیمیای شمال – رییس کل دادگستری استان گیلان  به همراه معاونین قضایی از دادگستری شهرستان آستانه اشرفیه بازدید کرد و در نشستی با حضور مسئولان قضایی ، شهردار و برخی مدیران اجرایی این شهرستان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان به همراه معاونین قضایی از دادگستری شهرستان آستانه اشرفیه بازدید کرد و در نشستی با حضور مسئولان قضایی ، شهردار و برخی مدیران اجرایی این شهرستان حضور یافت.

حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه در نظام حمکرانی اسلامی مردم محور هستند اظهار داشت: توجه به حقوق عامه و گره گشایی از مشکلات مردم رضایت خداوند متعال را به دنبال دارد.

وی مشکل پسماند را یکی از معضلات شهرستان آستانه اشرفیه دانست و افزود: تاکنون اقدامات خوبی در این خصوص صورت گرفته و مقرر شد تا در 6 ماهه اول سال جاری  دفن غیر اصولی زباله در این شهرستان پایان یابد.

رئیس شورای قضایی استان توجه به بهداشت مردم را بسیار ضروری عنوان کرد و گفت: با توجه به آلودگی های ناشی از عدم دفن صحیح زباله برای مردم و پیوست های زیست محیطی این معضل، باید تلاش و جدیت  بیشتری در راستای حل آن صورت گیرد.

وی دفع غیر اصولی فاضلاب شهری و عدم برخورداری از تصفیه خانه را از دیگر مشکلات آستانه برشمرد و تصریح کرد: این معضل باید با همفکری و همکاری مسئولان شهرستان حل شود و هيچ عذري براي كوتاهي و انجام ندادن وظايف پذيرفته نيست و انتظار می رود مسئولین اجرایی شهرستان این مشکل را به عنوان دغدغه اصلی خود بدانند و در رفع آن تلاش نمایند.

این مقام ارشد قضایی استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری و بخش خصوصی را از راهکارهای برون رفت از این مشکل عنوان نمود و افزود: در بسیاری از استان ها پروژه های گسترده ای بدون هزینه دولتی و با استفاده از بخش خصوصی در حوزه آب و فاضلاب انجام گرفته و موفقیت های چشمگیری نیز حاصل شده است.

وی ابراز امیدواری کرد در نشستی که با حضور مسئولان قضایی استان و مدیران اجرایی این شهرستان برگزار می شود، راه حل ها و راهکارهای موثر بررسی شده و سریعا اقدامات لازم صورت گیرد.

رئیس کل دادگستری استان در پایان خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی نیز از هیچ کمکی در راستای حل معضلات این شهرستان دریغ نخواهد کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *