23:17 - February 23, 2024
  • googleplus
  • telegram
  • instagram
  • aparat

برگزاری سومین نشست کمیته تخصصی ماده ۱۶ در بهزیستی گیلان

کیمیای شمال – سومین نشست کمیته تخصصی ماده ۱۶ با حضور دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان و اعضای کمیته تخصصی ماده ۱۶ استان در سالن خزائلی بهزیستی گیلان برگزار شد .

در این جلسه ضمن حضور کلیه اعضای کمیته تخصصی ماده ۱۶ استان ، دکتر نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان و دیگر اعضا نسبت به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند.

در ادامه دکتر حسین نحوی نژاد ضمن تشکر از حضور اعضاء و تبریک عید سعید غدیر خم  بیان داشت : تیارمند همکاری تمامی دسنگاهها برای حل مسایل و مشکلات مرکز می باشیم و این امر مشارکت دسته جمعی را می طلبد.

وی افزود : در این راه سه اصل بسیار حائز اهمیت است : اول اینکه دریافت مجوز جهت افزایش ظرفیت مرکز که باید از طریق کمیته ای که بموازات همین کمیته در کشور برگزار می گردد تایید شود ، زیرا گیلان به تنهایی توانایی صدور مجوز را ندارد ، دوم جذب اعتبار برای مرکز ماده ۱۶ و سوم ایجاد فضای مناسب و استاندارد.

مدیرکل بهزیستی گیلان اظهار داشت : می بایستی مشارکت فرمانداری ها و شهرداری های دیگر شهرستانهای استان را نیز  جلب کرد و کل استان در اجرای و تامین بودجه نگهداری بیماران موضوع ماده ۱۶ همکاری های لازم را داشته باشند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *