05:50 - May 19, 2024
  • googleplus
  • telegram
  • instagram
  • aparat

طبابت پسر ۱۷ ساله در رشت با جعل عنوان پزشک

رشت/کیمیای شمال – جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری دندانپزشک قلابی ۱۷ ساله توسط ماموران پلیس امنیت عمومی در شهرستان رشت خبر داد.
سرهنگ “حسین حسن‌پور” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با تاکید بر اینکه امنیت و حفظ سلامتی مردم از خطوط قرمز پلیس است به تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرایم اشاره کرد و اظهار داشت: پلیس با هر نوع اقدامی که امنیت و سلامت مردم را در معرض خطر قرار دهد، قاطعانه و بدون اغماض برخورد خواهد می‌کند.
وی در ادامه گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان با توجه به تحقیقاتی صورت گرفته متوجه شدند فردی با جعل عنوان پزشک و راه‌اندازی غیرقانونی مطب دندانپزشکی در یکی از محله‌های شهرستان رشت در حال ارائه خدمات درمانی به مردم است.
جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه در خلال رسیدگی به این پرونده، مطب فرد مورد نظر که با طبابت غیرقانونی و بدون رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، سلامت افراد جامعه را در معرض خطر قرار داده بود، شناسایی شد بیان داشت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پس از هماهنگی قضائی به همراه نماینده دانشگاه علوم پزشکی به آدرس مورد نظر اعزام شدند.
این مقام انتظامی اضافه کرد: در بازدید از این مکان مشاهده شد، مطب دندانپزشکی به صورت غیرقانونی در حال فعالیت است و متصدی آن نیز با پوشش فرم پزشکی نسبت به ارائه خدمات درمانی به مردم بدون هیچگونه مدرک معتبر و مجوز قانونی اقدام می‌کند.
سرهنگ حسن‌پور از پلمب مطب این فرد با هماهنگی قضائی خبر داد و اذعان داشت: متهم ۱۷ ساله این پرونده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.
وی در پایان با قدردانی از تعامل خوب مردم با پلیس از آنها خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک و یا برخورد با افراد سودجو و متقلب، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *