23:10 - February 23, 2024
  • googleplus
  • telegram
  • instagram
  • aparat

تاریخ شفاهی حوزه سلامت گیلان منتشر می شود

کیمیای شمال – مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از انتشار تاریخ شفاهی حوزه سلامت گیلان به دستور سرپرست دانشگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کیمیای شمال ؛ فیروز نصیرزاده- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در گفت‌وگوی اختصاصی با پایگاه خبری وب دا گیلان از انتشار تاریخ شفاهی حوزه سلامت گیلان به دستور سرپرست دانشگاه خبر داد و افزود: حفظ آثار و دستاوردهای حوزه سلامت به عنوان گنجینه‌ای ماندگار برای نسل های آینده می تواند راهگشای آینده سازان این مرزو بوم باشد.

وی یکی از اقدامات مهمی که به منظور حفظ دستاوردهای حوزه سلامت انجام می‌ شود را استفاده از تاریخ شفاهی عنوان کرد و خاطرنشان شد: طرح جمع آوری و انتشار تاریخ شفاهی حوزه سلامت و دانشگاه علوم پزشکی گیلان پس از رایزنی با صاحبنظران، مورد موافقت سرپرست دانشگاه نیز قرار گرفت.

نصیرزاده تصریح کرد: در این طرح، کارشناسان و مستندسازان مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به جمع‌آوری مشاهدات، خاطرات و اطلاعات فعالان حوزه سلامت گیلان و مصاحبه با روسای پیشین دانشگاه علوم پزشکی، پیشکسوتان، اساتید، فرهیختگان و دست اندرکاران حوزه بهداشت و درمان استان خواهند پرداخت تا به عنوان گنجینه ای ارزشمند در کتاب تاریخ شفاهی حوزه سلامت استان گیلان گنجانده شود و مورد استفاده آیندگان قرار گیرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *