00:47 - February 24, 2024
  • googleplus
  • telegram
  • instagram
  • aparat

پلمب واحد‌ پزشکی غیرمجاز در رشت


کیمیای شمال – رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان از پلمب و جلوگیری از ادامه فعالیت یک واحد پزشکی غیر مجاز در شهرستان رشت خبر داد.
سرهنگ “علی حیدرخواه” در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس به تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرایم و استمرار و ادامه فعالیت‌های پلیس در راستای حفظ امنیت و سلامتی مردم تاکید کرد و اظهار داشت: پلیس با افرادی که برای سودجویی باعث تهدید سلامتی مردم می‌شود، برخورد قاطع و قانونی می‌کند.
وی در ادامه گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی با انجام تحقیقات از فعالیت غیر مجاز موسسه پزشکی در منطقه گلسار رشت مطلع شده و به همراه کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی به آدرس این مکان اعزام شدند.
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان از پلمب این موسسه که در آن خدمات پزشکی به صورت غیرمجاز ارائه می‌شد، خبر داد و بیان داشت: در این خصوص متهم ۳۴ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.
این مقام انتظامی در پایان از مردم خواست، برای درمان به مراکز معتبر پزشکی و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان مراجعه کنند و هرگونه مورد مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *