05:34 - May 19, 2024
 • googleplus
 • telegram
 • instagram
 • aparat
 • صفحه خانگی
 • >
 • گیلان
 • >
 • فرماندار رشت در آئین بازگشایی دفتر پست شهر پیربازار:
  وجود پُست از الزامات شهری است / ضرورت الکترونیکی کردن فضای کسب و کار

فرماندار رشت در آئین بازگشایی دفتر پست شهر پیربازار:
وجود پُست از الزامات شهری است / ضرورت الکترونیکی کردن فضای کسب و کار

کیمیای شمال – فرماندار رشت با تاکید بر الکترونیکی کردن فضای کسب و کار در این شهرستان، گفت: وجود پُست از الزامات زندگی شهری است.

به گزارش پایگاه خبری کیمیای شمال؛ مهندس کیا عاشوری بعد از ظهر چهارشنبه در آئین بازگشایی دفتر پست شهر پیربازار که به نام شهیدان یوسفی نامگذاری شده است، اظهار کرد: پیربازار از شهرهای کهن و زمانی مرکز داد و ستد اقتصادی استان گیلان به شمار می‌رفت.

وی با بیان اینکه در حوزه زیر ساختی یک سری اتفاقات خوب در پیربازار اتفاق افتاده است، افزود: پیربازار زمانی که از سال ۱۴۰۰ تبدیل به شهر و شهرداری استقرار پیدا کرد باز آن شکل شهرداری را به خود نداشت اما از یک سال گذشته تاکنون شاهد تغییر و تحولاتی در این شهر بوده‌ایم.

فرماندار رشت با اشاره به اینکه جا دارد از شهردار و اعضای شورای اسلامی این شهر بابت تلاش‌های انجام گرفته قدردانی کنم، ادامه داد: ما نیز در مجموعه فرمانداری و در اعتبارات سال جدید قطعاً سعی خواهیم کرد توجه بیشتری به این شهر داشته باشیم.

عاشوری با تاکید بر اینکه خدا را شکر فضای بسیار خوبی در شهر پیربازار حاکم است، تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های یک شهر داشتن ویژگی‌ها و امکانات برای مردم است که دفتر پست نیز یکی از الزامات این شهر بوده که خوشبختانه این مهم امروز بعد از ۱۰ سال تعطیلی در پیربازار محقق شد.

وی با بیان اینکه امروز فقط جا به جایی نامه نبوده بلکه امروز تجارت الکترونیکی یکی از راهبردهای دولت سیزدهم است، ادامه داد: با برنامه ریزی و ظرفیتی که در این مکان ایجاد می‌شود زمینه اشتغال با توجه به ظرفیت‌های موجود فراهم شود.

عاشوری با تاکید بر لزوم بهره مندی از تجارت الکترونیک در کسب و کار اضافه کرد: الکترونیکی کردن فضای کسب و کار گیلان رونق ویژه ای گرفته است که باید استمرار داشته باشد.

وی در پایان با تاکید بر ضرورت خدمات رسانی به مردم و افزایش میزان رضایتمندی شهروندان که منجر امید آفرینی خواهد شد، افزود: استقرار اورژانس، استقرار آتش نشانی، توسعه ساختمان اداری شهرداری، بازسازی شبکه آب پیربازار، اجرای پروژه آسفالت و پیاده رو سازی معابر شهری، خرید امکانات و ماشین آلات جهت خدمت رسانی به مردم، ساماندهی آب‌های سطحی کارهایی بسیار خوبی که در راستای خدمات رسانی به مردم شهر پیر بازار انجام شده است.

گفتنی است، این دفتر که بنام شهیدان یوسفی مزین شده با حضور مادر این سه شهید بازگشایی شد.

همچنین فرماندار رشت با همراهی مدیرکل پست استان با حضور در منزل شهید احمد رزم جو با مادر این شهید والامقام دفاع مقدس دیدار کرد.

پاسدار شهید احمد رزم جو اهل روستای راسته کنار پیربازار، در تاریخ چهارم فروردین 1361 در سن22 سالگی در منطقه رقابیه اهواز به فیض شهادت نایل آمد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *