12:34 - June 14, 2024
  • googleplus
  • telegram
  • instagram
  • aparat

سرقت دوچرخه در آستانه‌ اشرفیه و فروش آنها در سایت دیوار


کیمیای شمال – فرمانده انتظامی آستانه‌ اشرفیه از دستگيري اعضای باند 3 نفره سارقان و مالخر دوچرخه با 9 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: این افراد دوچرخه‌های سرقتی را در سایت دیوار می‌فروختند.

به گزارش پایگاه خبری کیمیای شمال ؛ سرهنگ “رضا شمسایی” پيشگيري از سرقت‌، ايجاد ناامنی روانی براي مجرمان و سارقان در مناطق جرم‌خيز و تقويت احساس امنيت مطلوب در سطح جامعه را از مهمترین اولویت‌‎های مجموعه انتظامي قلمداد كرد و اظهار داشت: مقابله با سرقت و ناهنجاری اجتماعی عزم همگانی را می‌طلبد.
وی در ادامه با اعلام اینکه طي روزهای گذشته در پی وقوع چند فقره سرقت دوچرخه از منازل سطح شهرستان آستانه اشرفیه، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران پلیس آگاهی با تلاش شبانه‌روزي و تقویت گشت‌هاي نامحسوس موفق شدند، 2 سارق و یک مالخر اعضای یک باند را در خصوص این پرونده‌ها شناسایی و پس از انجام اقدامات لازم آنها را دستگیر کنند.
فرمانده انتظامي شهرستان آستانه اشرفیه از اعتراف سارقان به 9 فقره سرقت دوچرخه از پارکینگ منازل و فروش آنها در سایت دیوار با ارائه فاکتور جعلی خبر داد و بيان داشت: 4 دستگاه دوچرخه سرقتی نیز از مخفیگاه این افراد کشف شد.
اين مقام انتظامي تصریح کرد: سارقان و مالخر 32، 36 و 41 ساله با تكميل پرونده براي سير مراحل قانوني در اختيار مرجع قضائی قرار گرفته و روانه زندان شدند.
سرهنگ شمسایی در پايان از شهروندان خواست به منظور پيشگيری از اینگونه سرقت‌ها به توصيه‌ها و هشدارهای انتظامی توجه کنند و در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *